HAKKIMIZDA

Kalite ve güven ilkelerinden yola çıkan firmamız, diagnostik ve araştırma kitleri alanlarında Türkiye’nin lider kuruluşlarından birisi haline gelmiştir. ALKİT markası altında Algen Diagnostik Ltd. Şti ünvanıyla, bu kısa sürede, yurt dışındaki saygın ve güvenilir diagnostik firmalarının Türkiye’deki tercihi olmuştur.

Bugün, Diagnostik ve bilimsel araştırmaya yönelik her türlü kit firmamız tarafından temin edilebilmektedir.

Deneyimli ve güvenilir teknik servis ağımızla, manuel ve tam otomatik mikrolelisa cihazları ihtiyaçlarınızda yanınızda olmaya devam edeceğiz. Pazarlamış olduğumuz ürünlerde; Sağlık Bakanlığı Yetkili Satıcı Belgesi, TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi, Türkiye Atom Enerjisi Kurumu Lisans Belgesi, AT Belgesi, ISO 9001 ve CE belgelerimiz bulunmaktadır.

Ürün yelpazemize göz gezdirdiğiniz zaman, ilgi duyduğunuz ve ihtiyacınız olan tüm EIA, RIA, PCR ve CLIA yöntemli ürünlerin bizde olduğunu mutlaka sizde fark edeceksiniz.

Tek hedefi, insan sağlığı ve kalite olan firmamız artık size çok daha yakın. Tüm ürün ve bilgi ihtiyaçlarınız için bizimle temasa geçmeniz yeterli olacaktır. Sizinle çalışmaktan mutluluk duyarız.

Hep beraber sağlıklı günlere…